درباره ما


تیم سوشیالو در مهر ماه سال 1397 با هدف ایحاد بستری برای مدیریت و بهبود روند کار با شبکه های اجتماعی و ارائه آمار و گزارشهای مرتبط با این شبکه ها شکل گرفت و هدف اصلی تیم سوشیالو کمک به شرکتها ، استارتاپها اینفلوئنسرها و تمامی فعالان حوزه شبکه های اجتماعی در شرایط کنونی و خاص کشور می باشد همانطور که می دانید در شرایط کنونی کشور هر روز شاهد افزایش قیمت دلار و همچنین قطع شدن سطح دسترسی شرکتهای ایرانی از سمت بزرگترین شرکتهای جهان به بهانه تحریم ها هستیم.از همین رو ما در تیم سوشیالو سعی خواهیم داشت تا با ارائه خدمات حرفه ای و در خور شایسته  کاربر ایرانی نیاز ایشان را از سایر شرکتهای خارجی که به بهانه تحریم ها از ارائه خدمت رسانی به این دسته از کاربران سر باز می زنند مرتفع سازیم . طبق برنامه ریزی های صورت گرفته  در تیم سوشیالو ما سعی خواهیم داشته تا برای چهار دسته مخاطب هدف اصلی برنامه ریزی کنیم . این چهار دسته اشاره شده در بالا به شرح ذیل می باشند.


دسته اول : کارشناسان رسانه های اجتماعی و دیجیتال مارکترها 

 


دسته دوم :صاحبان کسب و کار و شرکتها 

 

business


دسته سوم : اینفلوئنسرها

 

influencer


دسته چهارم : کاربران عادی و علاقه مند به شبکه های اجتماعی 

 

social marketing user

ما در تیم سوشیالو برای هر کدام از چهار دسته ذکر شده پلن های ویژه ای در نظر گرفته ایم. و سعی در پوشش نیاز هر چهار دسته خواهیم داشت. برخی از خدمات ارائه شده توسط تیم سوشیالو به شرح ذیل می باشد.

 

  • ارائه آمار و اطلاعات دقیق پیجهای شما در بازه های زمانی دلخواه آنالیزهای دقیق پیجهای شما
  • ایجاد بستری جهت مقایسه ، الگو برداری و رشد شبکه های اجتماعی شما نسبت به رقبا
  • امکان مقایسه پیج شما در مقایسه با رقبا در  بخشهای ( تعداد لایک ، تعداد کامنت ، تعداد پست ، مقایسه رنکینگ پیج شما نسبت به رقبا ، درصد کاربران فیک ، نرخ تعامل فالورهای پیج ، نمودارهای رشد پیج در بازه های زمانی دلخواه ، بهترین زمان پست گذاری مربوط به پیج شما )
  • مدیریت زمان مربوط به پست های شما و استفاده از تکنیک پستهای زمان بندی شده و ارسال آنها در زمان مورد نظر شما
  • ایحاد بستر مناسب در مورد خرید و فروش پیجها و اکانتهای شبکه های اجتماعی و اطمینان بخشی فرایند نقل و انتقال اکانتها
  • آموزش قابلیت های جدید، اخبار متنوع و بروز ، مقالات مرتبط با شبکه های اجتماعی 


اولین هدف تیم ایجاد زیر ساختی برای مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام و دسترسی کاربر ایرانی به دیتای مربوط به تجزیه و تحلیل اطلاعات پیج های مربوط به آنهاست . و با گذشت زمان سعی در پوشش سایر شبکه های اجتماعی ( با توجه به اولویت و اهمیت آن شبکه اجتماعی نزد کاربران ایرانی ) خواهیم داشت .

 

 

با ما همراه باشید...

تماس با ما :
ایمیل: [email protected]
پشتیبانی انلاین
کانال تلگرام: @socialo_net
پیج اینستاگرام: @socialo_net