ایده هایی برای داشتن یک فید جذاب در اینستاگرام

11 ایده برای داشتن یک فید جذاب در اینستاگرام

بهترین ایده های برای صفحه ی فید اینستاگرام (Feed Instagram )

همانطور که می دانید به صفحه ای که در آن لیست تمام پست های اینستاگرام شما در آن قرار دارد، صفحه ی فید میگویند اهمیت این صفحه بشدت بالاست چون وقتی کسی وارد پیج شما می شود اولین چیزی که توجه او را جلب می کند همین صفحه ی فید می باشد به عبارتی این صفحه نقش اساسی در افزایش فالورهای شما دارد.پس اگر شما جذابیت این صفحه را برای بازدیدکنندگان پیجتون بالا ببرید. باعث میشد که کاربر ترغیب بشه پیج شما را فالو کنه پس با توجه به اهمیت صفحه بیو ما در تیم سوشیالو تصمیم گرفتیم این مقاله را برای شما آماده کنیم امیدوارم از این اکانتهای اینستاگرام که برای نمونه برای شما جمع آوری شده است ایده بگیرید و ی صفحه ی فید فوق العاده و جذاب طراحی کنید . ضمنا اگر پیجی سراغ دارید که فید جذابی داره به ما معرفی کنید تا به لیستمون اضافه کنیم.


من تو این مقاله 11 دسته بندی مختلف برای فید اینستاگرام انجام داده ام :(قاعدتا تعداد دسته بندی فیدها محدود به این 11 مورد نیست و هدف من تو این مقاله فقط آشنا کردن شما با برخی از این فیدهاست. حتما اگه فید جذابی داید به ما معرفی کنید.

 1. Same background for all photos 
 2. White background
 3. Moody tones 
 4. Brown vibes 
 5. Colorful 
 6. Flatlay love
 7. Lifestyle
 8. Bookstagram with a touch of magic
 9. White borders
 10. Quotes and drawings
 11. Mix of quotes and photos

امیدوارم که شما از این فیدها ایده گرفته و برای اکانت خود فیدهای جذابی ایجاد کنید. (اگه شما هم فید جذابی برای اینستاگرام خودتون ایجاد کردید آدرس پیجتون رو تو بخش نظرات برامون بنویسید تا بقیه ی دوستان بتونن به پیجتون سر بزنن و از دیدن فید شما لذت ببرن) 😃خوب، شروع کنیم. در اینجا برخی از ایده های فید اینستاگرام برای اکانتهای مختلف وجود دارد.

ایده ی اول : پس زمینه ی یکسان برای همه ی عکسهای فید 

اگر شما هم یک پس زمینه زیبا و منحصر به فرد برای عکسهای خودتون دارید پس بیایید یک فید اینستاگرام با پس زمینه ی یکسان برای تمامی عکس های فید خودتان انتخاب کنید. با استفاده از پس زمینه یکسان برای تمام عکس ها، شما یک فید جذاب خواهید داشت.همانطور که می بینید، برخی افراد دارای پیج هایی با پس زمینه های زیبا هستند که عکسهای فید آنها را منحصر به فرد کرده است.

instagram-feed-ideas-1

 

instagram-feed-ideas-2

instagram-feed-ideas-4instagram-feed-ideas-52 - ایده ی دوم : پس زمینه ی سفید برای تمامی عکس ها 
پس زمینه عکس های شما نقش مهمی در سبک کلی مربوط به فید اینستاگرام شما بازی می کند. برخی از مردم دوست دارند پس زمینه سفید را برای تمام پست های خود اعمال کنند. به عنوان نمونه به زیبایی، تمیزی ، سادگی و فانتزی بودن فیدهای زیر نگاه کنید.

instagram-feed-ideas-6instagram-feed-ideas-7

instagram-feed-ideas-8

instagram-feed-ideas-9

 

۳ - ایده ی سوم : Moody tones
حالا بیاییم به کمی از فیدهای با زمینه سفید فاصله بگیریم و به طرف فیدهای تیره تر برویم در صورتی که بخواهید فیدهای تیره رنگ داشته باشید، ایده هایی از فید تیره رنگ و زیبا در اینستاگرام را در تصاویر پایین دنبال کنید.

instagram-feed-ideas-10instagram-feed-ideas-11


۴ - ایده ی چهارم : brown vibes

آیا می خواهید فید اینستاگرام خود را COOL و راحت کنید؟ یک پس زمینه قهوه ای را برای فید خود امتحان کنید.شما می تونید از دانش مربوط به رنگهای مختلف استفاده کنید و با توجه به برند و بیزینس خودتون رنگ مناسب را برای فید خودتون انتخاب کنید.

instagram-feed-ideas-12

instagram-feed-ideas-13

instagram-feed-ideas-14۵ - ایده ی پنجم : colorful

حالا به فید های رنگی نگاه کنید. ترکیب رنگ ها را در عکس های خود ایجاد کنید تا فیدهای خود را روشن و رنگارنگ کنید.

instagram-feed-ideas-15

instagram-feed-ideas-16۶ - ایده ی ششم : Flatlay love

بعضی افراد علاقه مند به گرفتن عکسهایی مختلف و متفاوت از منظره ای یکسان و یکنواخت هستند. و در اینستاگرام شهرت بعضی افراد در همین گرفتن عکسهای یکنواخت از یک سطح مشخص می باشد.

instagram-feed-ideas-17instagram-feed-ideas-19۷ - ایده ی هفتم : lifestyle
همه فیدهایی که  ما در این بخش معرفی میکنیم در مورد کتاب ها نیست cool. شما می توانید پست های مورد علاقه خود را با کتاب ها و زندگی روزانه خود مخلوط کنید. به عنوان مثال، شما می توانید عکس از لباس های خود، غذا، تعطیلات، چشم انداز، خانه، و غیره ارسال کنید ... نمونه های زیر قطعا الهام بخش خواهد بود.

instagram-feed-ideas-20

instagram-feed-ideas-21۸ - ایده ی هشتم : Bookstagram with a touch of magic (فیدهایی جذاب و جادویی)

آیا می خواهید فید خود را فوق العاده خلاقانه طراحی کنید؟ چرا از عکسهایی با تم سحر و جادو در فید خود استفاده نمی کنید؟ چرا عکس هایی کاملا غیر عادی نمی گیرید؟
قرار دادن خودتون در بین توده ای از کتابها یا استفاده از کتابهای خود برای ایجاد الگوهای جذاب، زمینه های سرگرم کننده و یا نقشه ها؟

instagram-feed-ideas-22instagram-feed-ideas-23


9 - ایده ی نهم : white boards

ایده دیگر این است که از حاشیه های سفید در عکس هایتان استفاده کنید.به عبارتی جدا کردن حاشیه ی عکس های هود با رنگ سفید باعث جذابیت بیشتر پست ها و جدا کردن مرز پست های منتشر شده خواهد بود.

instagram-feed-ideas-2410- ایده ی دهم : Quotes and drawings

بعضی از افراد نیز دوست دارند که از نویسندگان مورد علاقه خود، دیالوگ فیلم ها ، دانشمندان ، شاعران و... نقل قول بنویسند.

instagram-feed-ideas-25

instagram-feed-ideas-2611-ایده ی یازدهم : Mix quotes and photos

ترکیب عکس با نوشته یا نقل قول از بزرگان،هنرمندان،دانشمندان یا دیالوگ های فیلم و... هم ترکیب جذابی خواهد بود که دو نمونه از این ترکیب در عکسهای پایین آمده است.

instagram-feed-ideas-27

instagram-feed-ideas-29
شما از کدام یک از ایده های بالا برای فید حساب اینستاگرام خود استفاده می کنید یا کدام مورد را بیشتر می پسندید
اگر یک حساب اینستاگرام داشته باشید، ما دوست داریم آن را ببینیم. لطفا نظر خود را در زیر این مقاله (در بخش نظرات) و به همراه نام کاربری اینستاگرام خود برای ما بنویسید ما آن را چک خواهیم کرد 🙂

 


اگر هم پیجی دارید که حاوی فید جذابی می باشد یا پیجی سراغ دارید که فید زیبایی داره بسیار خوشحال میشیم تو قسمت نظرات به ما معرفی کنید
امیدوارم ایده های ذکر شده در مقاله براتون مفید بوده باشه.با ما همراه باشید...

آخرین بروزرسانی 1397/10/24


توسط مهدی عزیزی
MBA مهندس صنایع _ عاشق دیجیتال مارکتینگ وجهت مشاهده اطلاعات پیج خود ثبت نام کنید و گزارش کاملی از پیج خود دریافت کنید


اطلاعات بیشتر


ارسال نظر

مرتضی
مقاله جذابی بود ازش تو کارام الهام گرفتم
پاسخ ارسال شده در: 97/10/29